sobota 8. května 2010

Po dlouhé době

Po velmi dlouhé době jsem se rozhodla k blogování vrátit. Hlavně kvůli sobě. Děje se toho v životě tolik a je škoda nezaznamenat události pro časy budoucí.
Po 15 měsících v advokátní kanceláři a půl roce na plný úvazek, jsme dospěli doma k názoru, že moje místo je doma u rodiny. V době, kdy jsem konečně v práci začala chápat co dělám a jak to dělám, jsem před šéfa hodila výpověď.
Na jednu stranu se neuvěřitelně těším. Zase budu mít čas na sebe, korálky, děti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Škola bude za mnou (pokud mě teda nevezmou na tu výšku) a já budu mít energie na rozdávání. Těším se, až dám do pořádku firemní finance a třeba pak budou i nějaké ty rodinné. :-) Maťo toho má hodně a já mu chci pomoct. Názory, že je mě škoda na takovou práci, že se doma zahrabu, že bych mohla mít super kariéru...................... asi jo. Ale nevyrovná se to odpoledni s holkama na zmrzlině, pochvale za skvěle upečenou buchtu, uklizenému bytu, žádným telefonátům ze školy, co ten Janek opět nemá nebo provedl................... Jsem neskutečně vděčná za tuhle možnost. I když to bude náročné a finančně horší. Důvody jsou možná nehmotné, ale je to investice do budoucna, která se jistě vrátí.

5 komentářů:

 1. no paráda, ať se ti doma líbí a určitě je to dobrý krok! Jana P.

  OdpovědětVymazat
 2. Gábi, určitě se řid tím, co cítíš!! A tu spoustu volného času ti moc přeju!
  Renča

  OdpovědětVymazat
 3. Gabi,úplně naprosto náhodou jsem narazila na tyto stránky,vážně.Jelikož jsem na noční a mám klídek,všechno jsem přečetla:-))Moc pěkné čtení,povídání a tak vůbec.
  Já bych byla doma okamžitě.Mateřská byla nejkrásnější období mého života.Nikdy nebudu litovat času sedět na hřišti a koukat,jak si kluci hrají nebo do nekonečna házet kostkou,až konečně vyhraje i Matýsek,jako náš:-)))
  Určitě se rozhodneš správně.Měj se krásně a zase někdy v Malenkách.
  Zuza Zel...

  OdpovědětVymazat
 4. Holky, díky za podporu.
  Docela mě "šoknul" počer komentářů, jelikož jsem blogovací barbar a lempl, mám dojem, že ke mě nikdo nechodí a teď tohle. :-)

  OdpovědětVymazat