pondělí 28. června 2010

finelly

Sice mám mít ještě do středy dovolenou, jakože oficiálně ji mám, ale když už jsem doma, tak přece nebudu ležet, že? Ale asi si po obědě na chvilku lehnu. :-)
V pátek jsem byla naposledy v kanceláři. Celý den byla pohoda, jen poslední žaloba, co jsem psala, tak mě doslova dojímala. Poslední SASPO, poslední ASPI......... fakt se mi chtělo brečet a ve chvíli, kdy jsem přemýšlela,  že se půjdu rozloučit do druhého patra, protože se blížil konec práce, se všichni nahrnuli dolů s kytkou a žabkou a začali se loučit se mnou. Já prostě neumím odejít odnikud v klidu. Hrozně mě to dojalo, samozřejmě jsem začala brečet jako kráva a na nic jiného jsem se už nezmohla. Naštěstí to zachránil šéf, který, když už jsem definitivně odcházela, tak mi řekl: "neřvi" a hned se mi odcházelo líp. :-)
Následná rozlučka na chatě od Míšy už byla fakt jen o oslavování nových začátků mých, Míšiných a koncipientských od Lumíra a Helči. Pracovní hovory o tom, co jak v kanclu funguje a nefunguje mě fakt skoro už nezajímaly, což na druhou stranu asi dlouho nevydrží, protože události budou stále nové a mi se už teď stýská. Ještě že žijeme v online světě a já dostávám pravidelné info o dění v kanceláři už od rána. Jsem zvědavá, jak dlouho tyto vztahy vydrží. S některými vím, že jsou dost hluboké na to, abychom se dále scházeli a řešili i jiné aktivity, než práci a s některými se ty vztahy asi nestihly prohloubit natolik, aby bylo o čem si za pár měsíců povídat. A je fakt, že právě u některých z těch nehlubokých mě to bude mrzet. Čas ukáže. Těším se na nové věci i na nové levely starých vztahů.

3 komentáře:

  1. No ale tak zas něco nového začíná, ne? :-))Vzpomněla jsem si, jak jsme se s tebou loučily v Malenkách... Můžu dufat, že budeš zase Majáčkovka? :-)

    OdpovědětVymazat
  2. No, taky jsem na to vzpomínala. :-) Majáčkovka už asi znovu nebudu, zatím s tím nepočítám, ale uvidíme, jak se všechno časem vyvrbí. Nikdy neříkej nikdy, že?

    OdpovědětVymazat
  3. Tak tak. Ale sobecky kvituju s povděkem, že ted budeš mít spoustu času, mi začínají prázdniny, tak se můžem konečně sejít na pokec!

    OdpovědětVymazat